Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Statistics
af: Statistieke

en: Reports
af: Verslae
