Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: URL
ar: العنوان URL

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Reports
ar: التقارير
