Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Statistics
az: Statistika

en: Reports
az: Hesabatlar
