Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Statistics
bg: Статистики

en: Reports
bg: Доклади
