Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ
