Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་
