Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Reports
eo: Raportoj
