Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Listen
es: Escuchar

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Reports
es: Informes
