Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Reports
eu: Txostenak
