Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Heim

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Statistics
is: Hagtøl

en: Reports
is: Frágreiðingar
