Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Reports
gl: Informes
