Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Reports
hi: रपट
