Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: URL
is: vefslóð

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Reports
is: Skýrslur
