Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Statistics
ja: 統計

en: Reports
ja: レポート
