Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Statistics
jv: Statistik

en: Reports
jv: Laporan
