Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Reports
km: របាយការណ៍
