Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Listen
lv: Klausīties

en: Statistics
lv: Statistika

en: Reports
lv: Atskaites
