Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Home
pt: Início

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Listen
pt: Ouço

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Reports
pt: Relatórios
