Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Statistics
ro: Statistici

en: Reports
ro: Rapoarte
