Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Statistics
sl: Statistika

en: Reports
sl: Poročila
