Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Statistics
sv: Statistik

en: Reports
sv: Rapporter
