Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Reports
te: నివేదికలు
