Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Statistics
th: สถิติ

en: Reports
th: รายงานสถานะ
