Icecast Streaming Server (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Listen
tr: Dinle

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Reports
tr: Raporlar
