Icecast Streaming Server (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: URL
be: Спасылка

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Reports
be: Справаздачы
