Icecast Streaming Server (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Reports
bn: রিপোর্ট
