Icecast Streaming Server (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Reports
ca: Informes
