Icecast Streaming Server (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Listen
fr: Ecouter

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Reports
fr: Rapports
