Icecast Streaming Server (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Listen
hu: Meghallgatás

en: URL
hu: Webcím

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Reports
hu: Jelentések

en: Date (@timezone)
hu: Dátum (@timezone)
