Icecast Streaming Server (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Statistics
lt: Statistika

en: Reports
lt: Ataskaitos
