Icecast Streaming Server (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Statistics
mn: Статистик

en: Reports
mn: Тайлангууд
