Icecast Streaming Server (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները
