Icecast Streaming Server (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Listen
uk: Чекаємо з'єднання

en: URL
uk: URL-адреса

en: Statistics
uk: Статистика

en: Listeners
uk: Слухачі

en: Reports
uk: Звіти
