Icecast Streaming Server (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Reports
vi: Báo cáo
