ICES (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (41 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Forgot password?
si: මුරපදය අමතක වූවාද?

en: Request new password via e-mail.
si: නව මුරපදයක් විද්‍යුත් තැපෑල හරහා ඉල්ලා සිටින්න.

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Transactions
si: ගණුදෙණු

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: yes
si: ඔව්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Public
si: පොදු

en: more
si: තවත්

en: Administration
si: පාලනය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Languages
si: භාෂා

en: My account
si: මගේ ගිණුම

en: Account
si: ගිණුම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
