ICES (7.x-1.13) - en to ca translation catalogue (166 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Forgot password?
ca: Has perdut la teva contrassenya?

en: Request new password via e-mail.
ca: Demana una nova contrasenya per correu electrònic.

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Transactions
ca: Transaccions

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: yes
ca: sí

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Public
ca: Públic

en: more
ca: més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Currency
ca: Moneda

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Add category
ca: Afegeix una categoria

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Region
ca: Regió

en: Updated
ca: Actualitzat

en: name
ca: Nom

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Last month
ca: Darrer mes

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Mail
ca: Correu

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Post
ca: Enviament

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Category %category has been deleted.
ca: La categoria %category s'ha suprimit.

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Comment
ca: Comentari

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Scale
ca: Escalar

en: Details
ca: Detalls

en: Amount
ca: Import

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Postcode
ca: Codi Postal

en: Send
ca: Enviar

en: Code
ca: Codi

en: next
ca: següent

en: Company
ca: Empresa

en: Members
ca: Membres

en: The name of the user.
ca: El nom de l'usuari.

en: Blog
ca: Bloc

en: Users
ca: Usuaris

en: Both
ca: Ambdós

en: Do nothing
ca: No facis res

en: First Name
ca: Nom

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Full name
ca: Nom complet

en: Modified
ca: Modificat

en: Hidden
ca: Ocult

en: block
ca: bloc

en: English
ca: Anglès

en: Messages
ca: Missatges

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Accept
ca: Accepta

en: Languages
ca: Llengües

en: Today
ca: Avui

en: Yesterday
ca: Ahir

en: Limit
ca: Límit

en: first
ca: primera

en: Map
ca: Mapa

en: Expire
ca: Expira

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Website
ca: Lloc web

en: Transaction
ca: Transacció

en: Donate
ca: Fer donació

en: Balance
ca: Saldo

en: Update transaction
ca: Actualitza la transacció

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Templates
ca: Plantilles

en: previous
ca: Anterior

en: New
ca: Nou

en: Town
ca: Municipi

en: users
ca: usuaris

en: Limits
ca: Límits

en: every week
ca: cada setmana

en: Apply
ca: Aplica

en: Surname
ca: Cognoms

en: Hide
ca: Oculta

en: Rate
ca: Impost

en: Order by
ca: Ordena per

en: Administrator
ca: Administrador

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Organization
ca: Organització

en: My account
ca: El meu compte

en: Identifier
ca: Identificador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Account
ca: Compte

en: Data
ca: Dades

en: Finish
ca: Acaba

en: About
ca: Detalls

en: Report
ca: Informe

en: Step
ca: Increment

en: This week
ca: Aquesta setmana

en: This month
ca: Aquest mes

en: This year
ca: Aquest any

en: Sales
ca: Vendes

en: of
ca: de

en: Admin
ca: Administrador

en: Row
ca: Fila

en: Last week
ca: Darrera setmana

en: Last year
ca: Any passat

en: Delete category
ca: Elimina categoria

en: Offers
ca: Ofertes

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
ca: Una data en qualsevol dels formats llegibles per una màquina. És preferit el CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Edit category
ca: Edita la categoria

en: Offer
ca: Oferta

en: Want
ca: Demanda

en: Once a week
ca: Un cop a la setmana

en: Archived
ca: Arxivat

en: Save comment
ca: Desa el comentari

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Edit account
ca: Edita el compte

en: Wants
ca: Demandes

en: Master
ca: Mestre

en: Cancel user
ca: Cancel·lació d'usuari
