ICES (7.x-1.21) - en to kk translation catalogue (82 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Forgot password?
kk: Кілт сөзіңізді ұмытып қалдыңыз ба?

en: Request new password via e-mail.
kk: Электронды пошта арқылы жаңа кілт сөз сұрау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Transactions
kk: Шарттар

en: Type
kk: Тип

en: Closed
kk: Жабық

en: yes
kk: Иә

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Action
kk: Әрекет

en: No
kk: Жоқ

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Add category
kk: Категория қосу

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Region
kk: Аумақ

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Statistics
kk: Статистика

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Post
kk: Жазба

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Category %category has been deleted.
kk: %category категориясы жойылды.

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Comment
kk: Пікір

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Code
kk: Коды

en: General
kk: Басты

en: Blog
kk: Блогі

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Full name
kk: Толық аты

en: English
kk: Ағылшын

en: Messages
kk: Хаттар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Languages
kk: Тілдер

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: My account
kk: Менін есебім

en: Account
kk: Есеп

en: This week
kk: Бұл апта

en: Edit category
kk: Категорияны өңдеу
