ICES (7.x-1.22) - en to my translation catalogue (77 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Forgot password?
my: စကားဝှက် မေ့သွားသလား

en: Request new password via e-mail.
my: စကားဝှက်အသစ်ကို အီးမေးလ်မှ တောင်းရန်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Error
my: အမှား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: From
my: မှ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: The name of the user.
my: အသုံးပြုသူ၏ နာမည်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Today
my: ယနေ့

en: first
my: ပထမ

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်

en: every week
my: အပတ်စဉ်

en: ,
my: .

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: My account
my: မိမိ၏account

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: About
my: အကြောင်း

en: of
my: ၏

en: - All -
my: - အားလုံး -
