ICES (7.x-1.24) - en to ku translation catalogue (93 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Forgot password?
ku: وشه‌ی نهێنیت بیرکردووه‌؟

en: Request new password via e-mail.
ku: بە ئیمێل داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە.

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Closed
ku: داخراوە

en: yes
ku: بەڵێ

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Action
ku: کردار

en: No
ku: نەخێر

en: cron
ku: کارگێڕ

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Add category
ku: زیادکردنی هاوپۆل

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Region
ku: ناوچە

en: Visible
ku: بینراو

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Statistics
ku: ئامار

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Category %category has been deleted.
ku: هاوپۆلی %category سڕایەوە.

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Send
ku: بینێره‌

en: Code
ku: کۆد

en: General
ku: گشتی

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Hidden
ku: شارراوە

en: block
ku: بلۆک

en: English
ku: ئنگلیزی

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Hide
ku: بشارەوە

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: My account
ku: هەژماری خۆم

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: Account
ku: هەژمار

en: About
ku: دەربارە

en: Edit category
ku: هاوپۆل ده‌ستکاری بکه‌

en: Save comment
ku: پاشەکەوتکردنی بۆچوون
