ICES (7.x-1.25) - en to lo translation catalogue (18 entries)

en: Request new password via e-mail.
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່ຜ່ານທາງອີເມລ.

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Documentation
lo: ເອກະສານ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Languages
lo: ພາສາ

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່

en: My account
lo: ບັນຊີຂອງຂ້າພະເຈົ້າ

en: Account
lo: ບັນຊີ
