ICES (7.x-1.25) - en to rw translation catalogue (8 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Register
rw: Iyandikishe

en: Forgot password?
rw: wibagiwe ijambo ry'ibanga?

en: Request new password via e-mail.
rw: Saba ijambo ry'ibanga ukoresheje email

en: yes
rw: Yego

en: List
rw: Urutonde

en: No
rw: Oya

en: Locked
rw: gifunze
