ICES (7.x-1.27) - en to ht translation catalogue (34 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Register
ht: Kreye kont

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: yes
ht: Wi

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Languages
ht: Lang

en: Apply
ht: Aplike

en: Administrator
ht: Administratè

en: My account
ht: My account (AK)

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
