ICES (7.x-1.3) - en to mk translation catalogue (22 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: yes
mk: да

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Confirm
mk: Потврда

en: Search
mk: Барање

en: Add category
mk: Додавање категорија

en: Help
mk: Помош

en: Add
mk: Додај

en: Active
mk: Активно

en: Location
mk: Локација

en: Details
mk: Детали

en: Users
mk: Корисници

en: block
mk: блок

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Create new account
mk: Креирање нова сметка

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: My account
mk: Мојата сметка

en: - All -
mk: - Сите -
