ICES (7.x-1.30) - en to eu translation catalogue (135 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Forgot password?
eu: Pasahitza ahaztu duzu?

en: Request new password via e-mail.
eu: Eskatu pasahitz berria e-posta bidez.

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Transactions
eu: Transakzioak

en: Type
eu: Mota

en: Closed
eu: Itxita

en: yes
eu: bai

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Public
eu: Publikoa

en: more
eu: gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Action
eu: Ekintza

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Add category
eu: Gehitu kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Region
eu: Atal

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: name
eu: izena

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Mail
eu: Posta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Post
eu: Argitalpena

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Category %category has been deleted.
eu: %category kategoria ezabatu da.

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: Terms
eu: Terminoak

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Code
eu: Kodea

en: next
eu: hurrengoa

en: Members
eu: Kideak

en: General
eu: Orokorra

en: Update time
eu: Eguneratu ordua

en: Blog
eu: Bloga

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Both
eu: Biak

en: Created date
eu: Sortze data

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Modified
eu: Aldatua

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: block
eu: blokea

en: English
eu: Ingelesa

en: Messages
eu: Mezuak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Today
eu: Gaur

en: Limit
eu: Muga

en: Map
eu: Mapa

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: previous
eu: aurrekoa

en: New
eu: Berriak

en: users
eu: erabiltzaileak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Global
eu: Globala

en: Rate
eu: Balorazioa

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Organization
eu: Erakundea

en: My account
eu: Nire kontua

en: Creation date.
eu: Sortze data.

en: Context
eu: Testuingurua

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: Account
eu: Kontua

en: Data
eu: Datu

en: Finish
eu: Amaitu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Edit category
eu: Kategoria editatu

en: Once a week
eu: Astean behin

en: Save comment
eu: Iruzkina gorde

en: TOTAL
eu: GUZTIRA

en: Delete account
eu: Ezabatu kontua

en: Asc
eu: Goraka

en: Cancel user
eu: Baliogabetu erabiltzailea
