ICES (7.x-1.31) - en to az translation catalogue (100 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Request new password via e-mail.
az: Email vasitəsilə yeni şifrəni sifariş et

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: yes
az: bəli

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: disabled
az: söndürülüb

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Action
az: Fəaliyyət

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Keywords
az: Açar söz

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Comment
az: Şərh

en: Location
az: Məkan

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Details
az: Detallar

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Both
az: Hər ikisi

en: Sort by
az: Sırala

en: Default language
az: Defolt dil

en: Hidden
az: Gizli

en: block
az: blok

en: English
az: İngilis

en: Messages
az: Mesajlar

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Languages
az: Dillər

en: Map
az: Xəritə

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: New
az: Yeni

en: users
az: istifadəçilər

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Hide
az: Gizlət

en: Global
az: Qlobal

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: My account
az: Mənim hesabım

en: Context
az: Kontekst

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Offset
az: Ofset

en: Locked
az: Bağlanıb

en: About
az: Haqqında

en: of
az: söndür

en: Row
az: Sıra

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
az: İstənilən maşın oxuna bilən formatda tarix. CCYY-MM-GG SS:MM:SS üstünlük verilir.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Save comment
az: Şərhi yadda saxla
