ICES (7.x-1.33) - en to se translation catalogue (42 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Forgot password?
se: Vajálduhttán beassansáni?

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Mail
se: E-boasta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Languages
se: Gielat

en: Hide
se: Čiega

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: My account
se: Mu konto

en: Account
se: konto

en: About
se: Birra

en: of
se: oktiibuot
