ICES (7.x-1.34) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Username
de: Aawändername

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Action
de: Aktion

en: cron
de: Cron

en: Visible
de: Sichtbar

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Error
de: Fähler

en: Scale
de: Grössi

en: Default language
de: Standardsprach

en: Today
de: Hüt

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
de: Gib e mit Komma trennti Liste vo Begriffe y zum d Inhält vo dynere Syte z kategorisiere.
