ICES (7.x-1.34) - en to ka translation catalogue (88 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Forgot password?
ka: დაგავიწყდათ პაროლი?

en: Request new password via e-mail.
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა ელ. ფოსტით.

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Transactions
ka: ტრანზაქციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Closed
ka: დახურულია

en: yes
ka: დიახ

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Public
ka: საჯარო

en: more
ka: მეტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Add category
ka: კატეგორიის დამატება

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Add
ka: დამატება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Post
ka: პოსტი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Details
ka: დეტალები

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Code
ka: კოდი

en: next
ka: შემდეგი

en: General
ka: ზოგადი

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Both
ka: ორივე

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Hidden
ka: დამალული

en: English
ka: ინგლისური

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Languages
ka: ენები

en: Today
ka: დღეს

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: New
ka: ახალი

en: Hide
ka: დამალვა

en: Global
ka: გლობალური

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
