ICES (7.x-1.35) - en to be translation catalogue (113 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Forgot password?
be: Забыліся на пароль?

en: Request new password via e-mail.
be: Запытаць новы пароль на e-mail.

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Transactions
be: Транкзацыі

en: Type
be: Тып

en: Closed
be: Зачынена

en: yes
be: так

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: disabled
be: адключана

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Public
be: Публічнае

en: more
be: болей

en: Disabled
be: Выключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Action
be: Дзеянне

en: No
be: Не

en: cron
be: крон

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Add category
be: Дадаць катэгорыю

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Region
be: Рэгіён

en: Visible
be: Бачна

en: Updated
be: Абноўлена

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Mail
be: Пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Post
be: Допіс

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Category %category has been deleted.
be: Катэгорыя %category была выдаленая.

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Comment
be: Каментар

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Scale
be: Маштаб

en: Details
be: Падрабязна

en: Send
be: Адаслаць

en: Code
be: Код

en: General
be: Агульны

en: Blog
be: Блог

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Hidden
be: Схаваць

en: block
be: блок

en: English
be: Ангельская

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Languages
be: Мовы

en: Today
be: Сёння

en: Yesterday
be: Учора

en: Map
be: Мапа

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: users
be: карыстальнікі(-аў)

en: Apply
be: Ужыць

en: Hide
be: Схаваць

en: Administrator
be: Адміністратар

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: My account
be: Мой рахунак

en: Context
be: Кантэкст

en: Locked
be: Зачынены

en: Account
be: Акаўнт

en: Data
be: Дадзенныя

en: Finish
be: Скончана

en: About
be: Аб

en: Edit category
be: Змяніць катэгорыю

en: Save comment
be: Захаваць каментар

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва

en: Unknown error.
be: Невядомая памылка.
