ICES (7.x-1.35) - en to sq translation catalogue (79 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Request new password via e-mail.
sq: Kërko një fjalëkalim të ri via e-mail.

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Closed
sq: I mbyllur

en: yes
sq: po

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: Add category
sq: Shto kategori

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Region
sq: Sektori

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Statistics
sq: Statistikat

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Post
sq: Dërgimi

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Category %category has been deleted.
sq: Kategoria %category u eleminua.

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Comment
sq: Komenti

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Details
sq: Hollësi

en: Send
sq: Dërgo

en: Code
sq: Kodi

en: Blog
sq: Ditari

en: Users
sq: Përdorues

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: block
sq: blloku

en: English
sq: Anglisht

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: users
sq: përdoruesit

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: My account
sq: Profili im

en: Context
sq: Konteksti

en: Account
sq: Profili

en: About
sq: Informacione

en: Edit category
sq: Ndrysho kategorinë
